U15 Boys

All matches

Final positions

1. Hapoel Beer Sheva (3) (ISR) 2. FC RW Lessenich (GER) 3. Spandauer Kickers (GER) 4. Hapoel Beer Sheva (1) (ISR) 5. C.A. Almafuerte (1) (ARG)), Eintr. Dortmund (GER)), FC Meisenheim (GER)), SpVgg Ingelheim (1) (GER)) 9. Delbrücker SC (GER)), Dülkener FC (GER)), Hapoel Beer Sheva (4) (ISR)), SC Fortuna Bonn (GER)), SC Werden-Heidh. (GER)), SuS Beckhausen (GER)), TSG Mainz-Kastel (GER)), VfR Groß-Gerau (GER)) 17. Bedburger BV (GER)), Eintracht Northeim (GER)), FC Nordenham (1) (GER)), FSG Lollar/Stauf. (GER)), Hapoel Beer Sheva (2) (ISR)), JFV Rhume-Oder (1) (GER)), JSG Immendorf (GER)), JSG Schöneck/Dorf. (1) (GER)), TSV Weilimdorf (GER)), TuS Harpen (GER)), TuS Rheindorf (GER)), TV Jahn Delmenhorst (GER)), Usinger TSG (GER)), V.f.V.u.J. Winden (GER)), VfB Hilden (GER)), Viktoria Buchholz (GER))
Click on each group to see its fixtures

1

Team P W D L GD PTS
Eintr. Dortmund (GER) 4 310 16-1 10
Delbrücker SC (GER) 4 301 9-7 9
Spandauer Kickers (GER) 4 211 3-1 7
SV Hahn (1) (GER) 4 103 2-8 3
C.A. Almafuerte (2) (ARG) 4 004 1-14 0

2

Team P W D L GD PTS
Hapoel Beer Sheva (3) (ISR) 4 400 20-2 12
SC Fortuna Bonn (GER) 4 301 10-3 9
Usinger TSG (GER) 4 202 9-4 6
SC Idar-Oberstein (1) (GER) 4 103 2-21 3
TSV Korntal (GER) 4 004 2-13 0

3

Team P W D L GD PTS
Hapoel Beer Sheva (1) (ISR) 4 310 19-0 10
FC Meisenheim (GER) 4 220 12-1 8
TV Jahn Delmenhorst (GER) 4 211 7-2 7
JSG Wedemark (GER) 4 103 3-20 3
SV Straelen (GER) 4 004 2-20 0

4

Team P W D L GD PTS
SpVgg Ingelheim (1) (GER) 4 400 26-0 12
TuS Harpen (GER) 4 211 6-11 7
JSG Immendorf (GER) 4 112 4-12 4
JFV Rhume-Oder (2) (GER) 4 103 2-7 3
JFV Bergstraße (GER) 4 103 2-10 3

5

Team P W D L GD PTS
TuS Rheindorf (GER) 4 400 18-0 12
Viktoria Buchholz (GER) 4 301 6-4 9
JFV Rhume-Oder (1) (GER) 4 202 10-3 6
FC Nordenham (2) (GER) 4 013 2-15 1
F.K. Tirana (ALB) 4 013 2-16 1

6

Team P W D L GD PTS
Hapoel Beer Sheva (4) (ISR) 4 310 9-0 10
TSG Mainz-Kastel (GER) 4 301 8-3 9
Bedburger BV (GER) 4 202 8-5 6
FC Karnap (GER) 4 112 4-4 4
JFV Dreieichenhain (GER) 4 004 1-18 0

7

Team P W D L GD PTS
FC RW Lessenich (GER) 4 310 19-1 10
Hapoel Beer Sheva (2) (ISR) 4 220 4-0 8
V.f.V.u.J. Winden (GER) 4 112 6-6 4
JSG Südheide (GER) 4 031 3-8 3
JSG Schöneck/Dorf. (2) (GER) 4 013 2-19 1

8

Team P W D L GD PTS
C.A. Almafuerte (1) (ARG) 4 310 6-0 10
SC Werden-Heidh. (GER) 4 301 9-5 9
VfB Hilden (GER) 4 211 20-2 7
HSC Leu Braunschweig (GER) 4 103 6-12 3
SpVgg Ingelheim (2) (GER) 4 004 0-22 0

9

Team P W D L GD PTS
Dülkener FC (GER) 4 310 15-4 10
SuS Beckhausen (GER) 4 310 10-2 10
FC Nordenham (1) (GER) 4 202 7-6 6
JSG Niederemmel (GER) 4 103 3-11 3
SV Hahn (2) (GER) 4 004 2-14 0

10

Team P W D L GD PTS
Eintracht Northeim (GER) 3 300 16-1 9
TSV Weilimdorf (GER) 3 111 9-2 4
JSG Schöneck/Dorf. (1) (GER) 3 111 4-6 4
SC Idar-Oberstein (2) (GER) 3 003 1-21 0

11

Team P W D L GD PTS
VfR Groß-Gerau (GER) 3 300 14-0 9
FSG Lollar/Stauf. (GER) 3 201 9-7 6
Delmenhorster TB (GER) 3 012 2-7 1
FSV Sargstedt (GER) 3 012 4-15 1

Final Round

Eintr. Dortmund (GER) (1/I)
354 3-0
TV Jahn Delmenhorst (GER) (2b3)
Dülkener FC (GER) (9/I)
364 4-1
V.f.V.u.J. Winden (GER) (9b3)
Hapoel Beer Sheva (3) (ISR) (2/I)
375 9-0
Bedburger BV (GER) (6b3)
Hapoel Beer Sheva (2) (ISR) (7/II)
387 0-0 pen 1-4
SC Werden‑Heidh. (GER) (8/II)
Hapoel Beer Sheva (4) (ISR) (6/I)
399 2-0
FC Nordenham (1) (GER) (7b3)
TuS Rheindorf (GER) (5/I)
400 1-4
Spandauer Kickers (GER) (3b3)
SpVgg Ingelheim (1) (GER) (4/I)
402 4-0
Usinger TSG (GER) (5b3)
FC Meisenheim (GER) (3/II)
410 6-1
TuS Harpen (GER) (4/II)
VfR Groß‑Gerau (GER) (11/I)
411 2-1
JSG Immendorf (GER) (10b3)
Viktoria Buchholz (GER) (5/II)
413 0-1
SuS Beckhausen (GER) (9/II)
C.A. Almafuerte (1) (ARG) (8/I)
420 5-0
JSG Schöneck/Dorf. (1) (GER) (8b3)
FC RW Lessenich (GER) (7/I)
421 3-0
JFV Rhume‑Oder (1) (GER) (4b3)
Hapoel Beer Sheva (1) (ISR) (3/I)
422 2-0
VfB Hilden (GER) (1b3)
Delbrücker SC (GER) (1/II)
433 3-1
TSV Weilimdorf (GER) (10/II)
SC Fortuna Bonn (GER) (2/II)
434 10-0
FSG Lollar/Stauf. (GER) (11/II)
Eintracht Northeim (GER) (10/I)
435 0-0 pen 2-4
TSG Mainz‑Kastel (GER) (6/II)
Eintr. Dortmund (GER)
401 7-0
Dülkener FC (GER)
Hapoel Beer Sheva (3) (ISR)
412 5-0
SC Werden-Heidh. (GER)
Hapoel Beer Sheva (4) (ISR)
444 0-1
FC Meisenheim (GER)
Spandauer Kickers (GER)
445 1-0
VfR Groß-Gerau (GER)
SpVgg Ingelheim (1) (GER)
446 3-0
SuS Beckhausen (GER)
C.A. Almafuerte (1) (ARG)
458 1-0
Delbrücker SC (GER)
FC RW Lessenich (GER)
459 1-0
SC Fortuna Bonn (GER)
Hapoel Beer Sheva (1) (ISR)
460 2-0
TSG Mainz-Kastel (GER)
Eintr. Dortmund (GER)
468 1-1 pen 2-4
Hapoel Beer Sheva (3) (ISR)
Hapoel Beer Sheva (1) (ISR)
473 1-0
SpVgg Ingelheim (1) (GER)
Spandauer Kickers (GER)
479 1-0
FC Meisenheim (GER)
FC RW Lessenich (GER)
484 1-1 pen 5-4
C.A. Almafuerte (1) (ARG)
Hapoel Beer Sheva (3) (ISR)
491 2-0
Hapoel Beer Sheva (1) (ISR)
Spandauer Kickers (GER)
495 0-0 pen 2-3
FC RW Lessenich (GER)
Hapoel Beer Sheva (3) (ISR)
503 3-0  Places 1/2
FC RW Lessenich (GER)
Hapoel Beer Sheva (1) (ISR) (h491)
499 6-7  Places 3/4
Spandauer Kickers (GER)